+48 22 120 23 63 Porozmawiajmy!

Opis osiedla

Nowy Mokotów

       

 

Nowy Mokotów to pulsujące świeżą energią miejsce na mapie stolicy. To również nowoczesne osiedle Echo Investment, łączące przemyślaną koncepcję architek­toniczną z najwyższą jakością wykonania. Osiedle powstaje w 4 etapach. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 690 mieszkań wraz ze starannie zaplanowaną zielenią z elementami małej architektury.

Etap I - zrealizowany100%
sprzedanych mieszkań

Pierwszy etap osiedla został oddany do użytku we wrześniu 2014 roku. Składa się on z 6 budynków, w których powstało 200 mieszkań oraz 6 lokali użytkowych. Budynki o zróżnicowanej wysokości połączone są trzykondygnacyjną bazą, a całość dopełnia wewnętrzny, zielony dziedziniec.

Etap II – zrealizowany99%
sprzedanych mieszkań

II etap inwestycji został zakończony w maju 2016 roku. Składa się on z 6-ciu budynków o wysokości od 5-ciu do 9-ciu pięter oraz wewnętrznego dziedzińca z zielenią i placem zabaw.

Etap III - zakończenie realizacji wrzesień 2017100%
sprzedanych mieszkań

III etap inwestycji to kontynuacja zabudowy mieszkalno-usługowej Nowego Mokotowa. III etap osiedla będzie się składał z 8 (ośmiu) budynków o zróżnicowanej wysokości od 5 do 7 pięter. W III etapie zaprojektowano 239 lokali mieszkalnych o pow. od 34 do 104 m2 oraz lokale użytkowe.

Zespół mieszkaniowy III etapu zaprojektowano jako zamknięty kwartał z kontrolą dostępu z trzema wejściami w pełni dostępnymi dla osób niepełnosprawnych.

W ofercie znajdują się zarówno małe mieszkania 1 i 2-pokojowe, 3-pokojowe w kompaktowej opcji z aneksem kuchennym, jak również większe o pow. 72-81 m2. Na ostatnich kondygnacjach zaprojektowano największe mieszkania z tarasami. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków przydomowych.

Etap IV - zakończenie realizacji listopad 2017100%
sprzedanych mieszkań

W lipcu 2016 roku rozpoczęta została realizacja IV etapu inwestycji. Do użytku oddane zostaną 2 niskie budynki jednoklatkowe, o optymalnym kształcie na planie kwadratu. Mniejsza ilość mieszkań (22 w budynku A i 23 w budynku B) zapewni lokatorom większy komfort korzystania z wind.

Przesuwne okna (L2,7m), deski kompozytowe i szklane balustrady na balkonach to jedne z wielu udogodnień inwestycji. Klatki schodowe będą miały charakter otwarty (niewydzielony od korytarza), a holle będą przestronne i bardzo dobrze doświetlone. Architekci przewidzieli w tej części osiedla jeszcze więcej naturalnej zieleni.

Lokalizacja

Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra oraz innych dzielnic miasta. Ze względu na atrakcyjną lokalizację Nowy Mokotów jest doskonałą ofertą zarówno dla tych którzy poszukują mieszkania dla siebie i rodziny jak również dla tych osób, które chciałyby dokonać zakupu inwestycyjnego. Projekt Nowego Mokotowa powstał w renomowanej pracowni APA Kuryłowicz & Associates.

Nasi Doradcy